Logo Pracuj.pl

Go Developer

ELCAR GPSO firmie

15 000–25 000
brutto / mies.
  • Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

ELCAR GPS

Dworcowa 17

Piaseczno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie we wdrożeniu nowych narzędzi lub modułów w systemie –samodzielne ich zaprojektowanie i oprogramowanie
  • uptymalizacja systemu w obliczu ciągle przyrastającej liczby danych i urządzeń
  • aktywne uczestniczenie w rozbudowie systemu Elcar
  • przepisanie na Go części starszych rozwiązań w celu ich optymalizacji

Nasze wymagania

  • dobra lub bardzo dobra znajomość Golang
  • Znajomość PostgreSQL
  • znajomość pracy ze Scrum i Git
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną lekturę dokumentacji

To oferujemy

Oferujemy pracę w małym zespole w swobodny sposób podchodzącym do doboru technologii zależnie od skuteczności w konkretnym rozwiązaniu. Otwartość na eksperymenty i pomysł. Realny wpływ na kształt nowych rozwiązań wdrażanych na rynek. Ekologiczny charakter i realny impakt na środowisko. Lepsza optymalizacja procesów logistycznych to mniejsze zużycie paliw i środków transportu. Elcar to miejsce w którym na serio realizuje się hasło "Make the world a better place". Czy to jest praca z misją? Według nas tak.

Jeśli masz wątpliwości czy jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko, to wiedz, że podobnie jak jednorożców nie ma idealnych kandydatów.

Nawet jeśli dostrzegasz u siebie obszary do rozwoju daj sobie szansę.

W naszej opinii możesz okazać się kadydatem bardzo dobrym. Zapraszamy. Chętnie opiemy CI więcej o nas w rozmowie online.

Rekrutację realizuje dla nas agencja Internet Talents.

O nas

ELCAR – to założona 20 lat temu w podwarszawskim Piasecznie firma, lider

technologii dla branży logistycznej. Elcar dostarcza systemy monitorowania GPS i

zarządzania flotą, pozwala na kontrolę ponad 30 parametrów dotyczących stanu

ciągników, naczep i przewożonego w nich towaru oraz tras. Tworzymy narzędzie

online, które daje menadżerom i zarządzającym flotą dostęp 24/7 do wszystkich

danych o flocie z dowolnego komputera stacjonarnego, tabletu lub smartfona. W 2020

roku firma Elcar wprowadziła innowacyjne rozwiązanie IoT, beacony pozwalające na

monitoring dowolnego pudełka, kontenera czy palety produktów w łańcuchu dostaw.

Wśród klientów Elcar jest 2 z 3 największych sieci handlowych w Polsce. Pracujemy z

2 na 10 największych firm logistycznych w regionie CEE. Nasze projekty działają w

takich firmach jak Biedronka, POLOmarket, FM Logistic, Fresh Logistics, Fraikin,

Selgros, Grupa Eurocash, Dino. Z wszystkimi tymi firmami mamy wieloletnie relacje,

co zapewnia stały strumień przychodów, reinwestowany w rozwój hardware i software.

Go Developer, Dworcowa 17, Piaseczno