Oferta pracy

GoLang Developer

Wakacje.plO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • GoLang

  • Go

  • Git

  • Rest API

Mile widziane

  • DDD

  • PHP

  • Docker

Twój zakres obowiązków

Szukamy programisty z dużym doświadczeniem komercyjnym w projektowaniu i wytwarzaniu systemów rozproszonych w technologii GoLang.

Nasze wymagania

  • znajomości języka programowania GoLang w stopniu zaawanasowanym;

  • doświadczenia na podobnym stanowisku 2 lata;

  • logicznego i kreatywnego myślenia;

  • znajomości zasad projektowania systemów rozproszonych;

  • co najmniej dobrej znajomości baz danych, relacyjnych i nie relacyjnych;

  • znajomości zasad REST API;

  • znajomość CI/CD;

  • znajomości GIT;

  • umiejętność programowania obiektowego;

  • przynajmniej podstawowej umiejętności poruszania się w konsoli Linux;

  • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną;

  • umiejętność korzystania z Dockera;

  • umiejętność używania Elasticsearch czy Grafany;

  • znajomość DDD;

  • znajomość zasad czystego kodu;

  • znajomość PHP;

  • duża kultura osobista i chęć propagowania wiedzy oraz pomocy innym;

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 40

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

To oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy (nasze core-hours to 10-15);

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • nowy i mocny laptop marki Dell;

  • dopłaty do opieki medycznej w Lux Med;

  • W miarę naszych możliwości inwestujemy w siebie i nasz rozwój. Jeździmy na konferencje takie jak Devoxx, PHPCon, sami też bierzemy w nich czynny udział np. Tech3Camp;

  • dajemy dużą możliwość rozwoju nie tylko przez wyjazdy na konferencje, ale też możliwość podejmowania decyzji o użytych technologiach, czy metodach rozwiązania problemów. Organizujemy szkolenia wewnętrzne, na których opowiadamy o naszych sukcesach czy niepowodzeniach;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • w wolnych chwilach lubimy razem napić się piwa, wyskoczyć na wspólny obiad lub pograć na konsoli, w piłkarzyki czy ping ponga w naszym relaxroom;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Wakacje.pl

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów.

Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI - szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy