Logo Pracuj.pl

GOM OWCZAREK Piekarnia Cukiernia – Franczyza

"GOM" OwczarekO firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą piekarni w wybranej lokalizacji,
  • budowanie i motywowanie zespołu,
  • praca z produktem w oparciu o wyniki sprzedaży i standardy firmy,
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
  • profesjonalna obsługa klienta,
  • najwyższa dbałość o wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • przedsiębiorczość,
  • gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej,
  • umiejętność kierowania i motywowania pracowników,
  • orientacja na wyniki,
  • zaangażowanie i entuzjazm w działaniu,
  • pozytywne nastawienie na Klienta,
  • wkład finansowy na pokrycie kosztów związanych z prowadzeniem własnej działalność,

To oferujemy

  • Sprawdzony system współpracy.
  • Umowa na czas nieokreślony.
  • Pomoc w weryfikacji lokalu.
  • Aranżacja sali sprzedażowej na podstawie przygotowanego projektu. Kompleksowe wyposażenie sklepu w meble i sprzęt niezbędny do prawidłowego funkcjonowania sklepu (piec, regały, chłodnie, oświetlenie, system sprzedaży z urządzeniami).
  • Cykl szkoleń z zakresu znajomości asortymentu, przygotowywanie wypieków, sprzedaży oraz ogólnych zasad funkcjonowania sklepu.
  • Codzienne dostawy asortymentu,
  • Dostęp do elektronicznego systemu zamówień.
  • Analityka prowadzonej sprzedaży pozwalająca na zwiększenie przyszłych obrotów.

Przewidywana kwota inwestycji (+ opłaty licencyjne)

  • Po akceptacji lokalu przez naszą firmę, franczyzobiorca podpisuje dokumenty dotyczące wynajmu. Wynajem, koszty projektu infrastrukturalnego i remont lokalu wg tego projektu leżą po stronie franczyzobiorcy. Jeżeli lokal wymaga remontu to kwota może oscylować do 45 tys zł.
  • Pierwszy miesiąc pracy to wkład około 20 tys. zł na bieżace koszty.
  • Nasza firma nie pobiera żadnej opłaty licencyjnej ani adaptacyjnej.

Dane kontaktowe

GOM Owczarek Spółka Jawna

97-545 Gomunice ul.: Wojska Polskiego 58

Osoba do kontaktu dla kandydatów : Grzegorz Rzeźniczak

Telefon: 501501805

Email (tylko jeden adres): [email protected]