Oferta pracy

Google ADS - AdWords Specialist - branża automotive

SEMSTAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000‐8 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Agencja SemStar lider w branży marketingu internetowego obsługującego kilkuset klientów na całym świcie poszukuje dla naszego Klienta z branży automotive osób do pracy na stanowisko Google ADS specialist.

Opis stanowiska

  • Planowanie, prowadzenie i zarządzanie kampanią Google ADS (cały ekosystem) dla naszego Klienta z branży automotive
  • Kontakt z Klientem w zakresie prowadzenia kampanii
  • Tworzenie raportów, analiz ruchu, konwersji, kanałów dotarcia z użyciem Google Analytics, Google Search Console
  • Wykonywanie innych niezbędnych czynności dotyczących prowadzenia kampanii Google ADS

Wymagania

  • Doskonała znajomość Google ADS (wymagane)
  • Doskonała znajomość Google Analytics (wymagane)
  • Doskonała znajomość branży automotive (wymagane)
  • Doświadczenie w Google ADS (praca na milionach produktów, bardzo duże kampanie)
  • Doświadczenie w branży automotive
  • Certyfikaty Google ADS, Analytics
  • Znajomość Excel
  • Mile widziane podstawowe umiejętności programistyczne.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od doświadczenia i umiejętności)
  • Niezbędne do pracy narzędzia
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole pasjonatów.
  • Satysfakcję z wykonywanych działań.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy