Oferta pracy

Google Ads Specialist

4PEOPLE sp. z o.o.O firmie

4 5006 300 brutto / mies.
  • Świętego Jana 10, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

4PEOPLE sp. z o.o.

Świętego Jana 10

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, realizacja i optymalizacja kampanii Google Ads,

  • analiza skuteczności prowadzonych kampanii z użyciem Google Ads i Google Analytics,

  • raportowanie wyników swojej pracy,

  • tworzenie ofert dla działań Google Ads i wsparcie zespołu handlowego,

  • kontakt z klientami w sprawie realizowanych działań,

  • współpraca z grafikami przy tworzeniu materiałów graficznych niezbędnych do realizacji kampanii Google Ads.

Nasze wymagania

  • masz przynajmniej 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google Ads - najlepiej w agencji marketingu internetowego,

  • potrafisz biegle korzystać z Google Analytics i wykorzystujesz dane analityczne do optymalizacji konwersji,

  • znasz takie narzędzia jak Google Tag Manager czy Semstorm,

  • masz wiedzę z zakresu budowy stron internetowych - HTML to dla Ciebie nie to samo co CSS :)

  • interesujesz się marketingiem internetowym, aktywnie poszukujesz nowych rozwiązań na rynku polskim i zagranicznym oraz jesteś up-to-date z tym, co dzieje się na rynku SEM,

  • jesteś osobą samodzielną, ale potrafisz również pracować w zespole,

  • posiadasz umiejętności analizy danych i wyciągania wniosków,

  • doskonale organizujesz swój czas pracy,

  • znasz język angielski w stopniu wystarczającym do czytania/komunikacji mailowej.

Mile widziane

  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii płatnych na innych platformach (np. Facebook Ads) lub w innych językach.

To oferujemy

  • otrzymasz wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od zrealizowanych projektów w ramach umowy o pracę,

  • dołączysz do doświadczonego zespołu specjalistów Google Ads i otrzymasz szansę pracy przy interesujących projektach (polskich i zagranicznych),

  • będziesz uczestniczyć w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz spotkaniach branżowych,

  • wykorzystasz w pracy różnego rodzaju narzędzia takie jak: Zapier, Supermetrics, Hotjar, a jeśli masz sugestie co do nowych - chętnie je wypróbujemy!

  • zyskasz możliwość rozwoju zawodowego,

  • wdrożysz własne pomysły oraz rozwiązania, bo lubimy czerpać z wiedzy innych,

  • będziesz miał możliwość łączenia pracy w biurze i zdalnej,

  • w pakiecie: dogodna lokalizacja (centrum Katowic) i karnet na siłownię! Dobrą atmosferę i możliwości rozwoju masz w standardzie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

W 4PEOPLE zajmujemy się marketingiem internetowym. Co się kryje za tym – przyznajmy – enigmatycznym stwierdzeniem? Pozycjonowanie, kampanie PPC, budowanie landing page, social media i wszystkie inne działania reklamowe w internecie.

Główkujemy, wymyślamy, analizujemy i rozważamy ile diabłów mieści się na łebku od szpilki. W 4 słowach: budujemy kampanie marketingowe w internecie. Sięgając przy tym do takich zasobów naszych umysłów, których nie zgłębiłby nawet James Cameron do spółki ze Stevem Fossetem.

Zespół

Działamy w takiej branży, w której zawartość głowy liczy się najbardziej. W naszym zespole znaleźć można świetnego kucharza, biegacza półmaratońskiego i tancerkę salsy. Każde z nich jest też wyspecjalizowanym profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Doświadczenie

Składamy nasze klocki od połowy poprzedniej dekady. Dla niektórych może być to niewyobrażalne, ale zaczynaliśmy, kiedy nie było jeszcze Facebooka, Twittera i kilku innych serwisów. Takie doświadczenie sprawia, że niewiele jest nas w stanie zaskoczyć. Co przekłada się na profesjonalizm podejmowanych przez nas działań.

Jakość

Mamy sporo certyfikatów, którymi moglibyśmy się pochwalić (możecie je znaleźć na naszej stronie www). Choćby te, w których jakość naszych usług potwierdza Google. Każdy z nich świadczy o tym, że prowadzone przez nas kampanie są zawsze zgodne z najwyższymi standardami branży.

Zaufanie klientów

Jest ich wielu. Gdyby ustawić ich w kolejce, moglibyśmy przywołać wspomnienie epoki późnego Gierka. I zablokować jakąś ulicę. To dzięki zaufaniu naszych klientów jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Ich pełna lista znajduje się na naszej stronie www.

Jeśli macie ochotę zagłębić się w tajniki marketingu, zapraszamy na naszego bloga: http://marketingdlaludzi.pl/

Daj się poznać i wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą, jak tylko przetrzemy oczy ze zdumienia.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: hybrydowo 1 dzień tygodniowo w biurze w Katowicach + praca zdalna

Wynagrodzenie: od 6 300 zł do 8 100 zł brutto na UoP (możliwa współpraca również na B2B)

Google Ads nie ma przed Tobą żadnych tajemnic, a na optymalizacji kampanii reklamowych “zjadłeś/aś zęby”? W takim razie dołącz do zespołu 4PEOPLE i razem z nami wejdź na wyższy poziom marketingu!

W pracy na stanowisku seniorskim najważniejsze jest doświadczenie. Poszukujemy osoby, która wesprze nasz dział swoją wiedzą i pomoże w osiągnięciu jeszcze lepszych rezultatów w prowadzonych kampaniach. Masz odpowiednie kompetencje i czujesz, że jesteś gotowy/a na nowe wyzwania? Nie krępuj się, zapraszamy do 4PEOPLE! Jeśli dążysz do tego, aby w wykresach i raportach wszystko było “na zielono”, to znajdziemy wspólny język. W końcu nie bez przyczyny to główny kolor naszej identyfikacji wizualnej :)

Zainteresowany/Zainteresowana?

Daj się poznać i wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą!