Oferta pracy

Google Ads Specialist – Specjalista ds. Google Ads

Alerabat.com sp. z o.o.O firmie

  • Hutnicza 6, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alerabat.com sp. z o.o.

Hutnicza 6

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kampanii i grup reklam w Google Ads

  • Bieżące nadzorowanie kampanii oraz ich optymalizacja pod kątem ROI

  • Raportowanie skuteczności prowadzonych działań

  • Przygotowywanie zestawień, analiz i rekomendacji

  • Bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Znajomość procesu tworzenia kampanii Google Ads

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Chęć rozwinięcia swoich kompetencji w zakresie zagadnień Google Ads

  • Zaawansowana znajomość MS Excel

  • Samodzielność, skrupulatność i sumienność

  • Nastawienie na cel i inicjatywa w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność komunikacji

  • Dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość Google Ads Editor, Google Analytics i Google Tag manager

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • Szkolenie wdrożeniowe i specjalistyczne

  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw w życie

  • Możliwość pracy i rozwoju w jednej z największych firm w branży e-commerce

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • Kanapkowe Środy

Jeżeli nigdy o nas nie słyszałeś ... prawdopodobnie nie korzystasz z promocji ;) Jesteśmy jedną z największych platform e-commerce z unikalnymi ofertami promocyjnymi i kuponami rabatowymi największych sklepów online w Polsce i na świecie. Podbiliśmy już serca zakupoholików w Austrii, Australii, Brazylii, Czechach, Francji, Hiszpanii, Indiach, Meksyku, Niemczech, Polsce, Portugalii, Rosji, Turcji, UK oraz USA.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy