Oferta pracy

Google Analytics Expert

ORBA Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Domaniewska 28

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad projektem wdrożenia GA/GTM/innych skryptów trakujących

  • Analiza ruchu w Google Analytics i Hot Jar

  • Stały monitoring i analiza efektywności wprowadzanych modyfikacji w serwisach e-commerce klientów

  • Analizowanie zachowania klientów / segmentów sklepu online oraz przedstawianie rozwiązań maksymalizujących sprzedaż w danym obszarze / segmencie

  • Opracowywanie wniosków i rekomendacji dotyczących optymalizacji

  • Analizowanie konwersji oraz poszczególnych obszarów, które mogą poprawić konwersję

  • Przygotowywanie raportów KPI (od zdefiniowania wskaźników poprzez monitorowanie)

  • Przygotowywanie dashboradów do prezentacji zgromadzonych danych

  • Wsparcie w przeprowadzaniu testów A/B

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość Google Analytics oraz MS Excel

  • Znajomość Tag Managera oraz innych nowoczesnych narzędzi umożliwiających analizę ruchu w sieci

  • Znajomość Google Data Studio/Tableau/Qlikview/PowerBI lub innego narzędzia do budowania dashboardów

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Zaangażowanie i kreatywność

  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego (min.B2)

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze e-commerce

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zespole rekrutacyjnym

  • Przyjazny i wspierający zespół

  • Innowacyjne projekty

  • Swoboda działania w powierzonej dziedzinie wraz ze zdobywaniem wiedzy i doświadczenia

  • Otwartość na Twoje pomysły

  • Międzynarodowe standardy środowiska pracy

  • Wpływ na szybki rozwój firmy

  • Wybór form współpracy oraz benefitów

  • Prywatna opieka zdrowotna (LuxMed)

  • Kompleksowy proces onboardingu i wdrożenia

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem i rozwijaniem serwisów oraz aplikacji z obszaru e-commerce dla klientów B2B i B2C. Odbiorcami naszych rozwiązań IT są polscy oraz zagraniczni klienci - realizujemy projekty m.in. dla firm z USA, Kanady, Meksyku, Brazylii, Szwecji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Turcji, Danii, Norwegii i Estonii. Jesteśmy częścią Lingaro Group.

Przewiń do profilu firmy