Google Products Customer Service Specialist with English or Spanish

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Specjalista

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy ze stabilną pozycją na rynku, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: GPCSwEoS/13/07/2016/WRC/RB

Opis stanowiska:

  • Zapewnianie reklamodawcom wysokiej jakości obsługi
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów klienta
  • Doradzanie klientom w zakresie najlepszych możliwych rozwiązań
  • Wdrażanie nowych sposobów doskonalących jakość obsługi klienta
  • Zapewnianie wsparcia merytorycznego przy problemach technicznych
  • Ścisła współpraca z kluczowymi klientami

Nasze wymagania:

  • Ukończone studia wyższe
  • Biegła znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego
  • Doświadczenie w działach sprzedaży, obsługi klienta, marketingu czy pokrewnych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami Google
  • Wysokie zdolności interpersonalne, kultura osobista, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Postawa proaktywna, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Wielozadaniowość, zdolności motywacyjne
  • Dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku
  • Narzędzia korporacyjne
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Darmowa siłownia i wyżywienie
Powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne