Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Gospodarz bloków na osiedlu

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "KAROLEW" W ŁODZI

    Spółdzielnia Mieszkaniowa KAROLEW w Łodzi

    Wymiar etatu: pełny etat
    Miejsce wykonywania pracy: Spółdzielnia Mieszkaniowa „KAROLEW” w Łodzi
    Rodzaj umowy: umowa o pracę (zgodnie z art. 25 Kodeksu pracy)

    Miejsce pracy: Łódź

    Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

    1. Utrzymanie w należytej czystości części wspólnych bloków (mycie podłóg, ścieranie kurzu, porządkowanie zsypów, okresowo mycie okien).
    2. Utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych nieruchomości.
    3. Przestrzeganie zasad bhp.
    4. Wykonywanie innych prac według zakresu obowiązków.

    Wymagania:

    1. Mile widziane doświadczenie w branży usług sprzątania nieruchomości.
    2. Sumienność, dokładność, wysoka motywacja własna, dyspozycyjność, punktualność.
    3. Gotowość do pracy fizycznej.

    Oferujemy:

    1. Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
    2. Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    1.CV wraz z listem motywacyjnym,
    2.Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Karolew” w Łodzi danych osobowych zawartych w dokumentach składanych w związku z naborem, dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002r. Nr 101,poz.926 z późn.zm.).