Praca grafik komputerowy, opolskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Skarbimierz (pow. brzeski)
    Zadania: Opracowywanie koncepcji graficznych materiałów promocyjnych i wizerunkowych: plakaty/ulotki, banery, foldery, wizualizacje ofert, prezentacje szkoleniowe. Projektowanie na potrzeby Internetu. Obróbka i szparowanie zdjęć. Projektowanie...
    opublikowana: 25 stycznia 2020
    • opolskie
    We’re looking for an experienced Graphic Designer to join a Polish-American team responsible for the website of a Silicon Valley Unicorn. Candidates must demonstrate a strong design aesthetic and a proven ability to create compelling marketing...
    opublikowana: 23 stycznia 2020
    • Brzeg, Skarbimierz (pow. brzeski)
    Obowiązki: ocena plików klienta pod kątem poprawnego przygotowania do druku metodą fleksograficzną współpraca z dostawcami usług reprograficznych zarządzanie przebiegiem akceptacji projektów, przygotowanie materiałów do druku i druku współpraca z...
    opublikowana: 18 stycznia 2020