Praca grafik komputerowy, opolskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert
    • opolskie
    Oczekujemy: Doświadczenia w projektowaniu graficznym w projektach webowych oraz na potrzeby materiałów do druku Umiejętności tworzenia mailingów, grafiki na potrzeby www (m.in. bannery: JPEG, swf, gif), prezentacji multimedialnych (Power Point,...
    opublikowana: 14 stycznia 2019
    • Jełowa (pow. opolski)
    Opis stanowiska: projektowanie elementów reklamy zewnętrznej - bilbordy, banery, plakaty itp.; przygotowywanie materiałów promocyjnych i reklamowych POS; przygotowywanie grafik dla potrzeby Internetu (bannery, mailingi, itp.); skład DTP i...
    opublikowana: 11 stycznia 2019
    • Brzeg, Głogówek, Głubczyce, Gogolin, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Nysa, Opole, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Wołczyn, Olesno, Dobrzeń Wielki (pow. opolski), Walce (pow. krapkowicki), Reńska Wieś (pow. nyski), Biała
    BIURO W GŁOGÓWKU (pow. prudnicki) Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiadała za przygotowanie materiałów graficznych i reklamowych na potrzeby zadań marketingowych i PR. W aplikacji prosimy o przesyłanie portfolio dotychczas wykonywanych...
    opublikowana: 8 stycznia 2019