Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do InterStudio Piotr Tumiłowicz z siedzibą w Kielcach (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik 2D - 3D Game Dev

InterStudio

  • Henryka Sienkiewicza 11, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 20 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

InterStudio

Henryka Sienkiewicza 11

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Level design.

  • Character design.

  • 3d modeling.

  • 3d texturing.

  • UI design.

  • Współpraca z zespołem programistów przy integracji wdrażanych elementów.

  • Poszerzanie wiedzy i poznawanie narzędzi pracy.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość Photoshop, Maya, 3ds Max, Blender.

  • Bardzo dobra umiejętność pracy w zespole.

  • Wymagamy pełnego zaangażowania.

  • Kreatywność i odpowiedzialność.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność samodzielnej realizacji zadań i rozwiązywania problemów.

  • Podstawowa znajomość Unreal Engine 4.

  • Pasja do gier komputerowych.

  • Znajomość rynku gier.

  • Jeśli masz już na koncie jakiś projekt, pochwal się nim.

To oferujemy

  • Pracę przy ambitnym projekcie (adaptacja znanej gry planszowej).

  • Zgrany zespół dzięki któremu możesz się rozwijać.

  • Wpływ na wygląd finalnej produkcji - zdanie każdego członka zespołu się liczy.

  • Pełną wyzwań, pozbawioną monotonii pracę.

  • Niezależność w realizacji zadań. Pilnujemy jakości oraz wymagamy, aby zadania były realizowane sprawnie, natomiast nie stoimy za Tobą cały czas patrząc na ręce.

  • Zdrowe podejście do kultury pracy. Nie jesteśmy korpo, nie ma u nas tony raportów ani bezsensownych spotkań.

  • Lokalizację w centrum Kielce - wszystko jest pod ręką + łatwy dojazd.

  • Własną siłownię (kompletujemy).

  • Jeśli lubisz gotować, mamy w biurze kuchnię.

O nas

Jesteśmy jedynym studiem game dev w województwie świętokrzyskim. Lubimy realizować ambitne projekty, co daje nam możliwość dynamicznego rozwoju i ciągłego powiększania zespołu. Szukamy kreatywnych ludzi, chcących rozwijać się w stronę tworzenia gier. Stawiamy na budowanie zespołu zaangażowanych ludzi, którzy chcą przychodzić do pracy i dobrze się bawić tworząc ciekawe projekty.

Obecnie pracujemy nad adaptacją jednej z najbardziej znanych gier planszowej w klimacie sci-fi.