Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik 2D

Naima Sp. z o.o.O firmie

3 6905 535 brutto / mies.
  • Gdańska 44
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Naima Sp. z o.o.

Gdańska 44

Łódź

Naima sp.z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającej w branży wizualizacji architektonicznych . Podstawą sukcesu naszej firmy jest młody, ambitny i dynamiczny zespół pracowników.

W związku z szybkim rozwojem, poszukujemy kreatywnych kandydatów, chcących podjąć pracę w naszej firmie.

Grafik 2D

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby branży architektonicznej, m.in.:

    • przygotowywanie broszur do druku

    • przygotowywanie reklam wielkoformatowych

    • projektowanie materiałów marketingowych

    • projektowanie layoutów stron internetowych

    • tworzenie identyfikacji wizualnych

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych zasad projektowania, śledzenie trendów w designie internetowym oraz technologiach druku
  • Współpraca z drukarniami w celu tworzenia materiałów do druku
  • Praca w wielozadaniowym zespole w kooperacji z grafikami 3D i programistami
  • Praca  lokalnie w  biurze

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku popartego portfolio
  • Doskonała znajomość programów pakietu Adobe CC, w szczególności Illustrator, InDesign, Photoshop, After Effects
  • Biegła znajomość zasad i pojęć z zakresu przygotowywania plików do druku
  • Bardzo dobre wyczucie estetyki i biegła znajomość trendów w projektowaniu materiałów marketingowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dbałość o szczegóły, rzetelność, terminowość
  • Zdolność interpretowania zleceń i przeprowadzania briefów
  • Otwartość na feedback i elastyczne podejście do własnych pomysłów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Kreatywne myślenie, praca zespołowa, pozytywna energia i podejście „da się zrobić”
  • Znajomości narzędzi marketingowych oraz mediów spólecznościowych

Prosimy o przesyłanie portfolio !

Oferujemy:

  • Pracę w doświadczonym zespole z miłą atmosferą
  • Dogodne położenie biura
  • Międzynarodowe środowisko pracy i wyjazdy zagraniczne

Ogłoszenie archiwalne