Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik 2D z językiem angielskim

Beliani

Beliani

Księcia Bogusława X 48

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie instrukcji montażu mebli w oparciu o istniejący layout

  • Tworzenie etykiet, instrukcji użytkowania i innych materiałów na potrzeby firmy

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość programu Adobe Illustrator

  • Dobra znajomość języka angielskiego, min.na poziomie B2

  • Kreatywność, dokładność, poczucie estetyki

  • Chęć poszerzania wiedzy

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Dobra organizacja pracy, efektywność

  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obróbki graficznej zdjęć (znajomość programu Adobe Photoshop)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży e-commerce

  • Codzienny kontakt z językiem obcym

  • Brak sztywnych, korporacyjnych struktur

  • Elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7 a 9)

  • Dynamiczne i pełne możliwości środowisko pracy

  • Rozwój wewnątrz organizacji

  • Korzystne rabaty dla pracowników na zakup mebli z naszego asortymentu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

Beliani

Beliani to sklep internetowy działający z sukcesem w 17 krajach. Oferujemy designerskie meble zarówno do domu, jak i ogrodu w atrakcyjnych cenach i poprzez wiele kanałów dystrybucji. Nasza główna siedziba znajduje się w Szczecinie, łącznie zatrudniając ponad 600 utalentowanych pracowników.

W związku z intensywnym rozwojem marki, poszukujemy osoby na stanowisko Grafika 2D w dziale Purchasingu. Jeżeli posiadasz dobrą znajomość języka angielskiego, marzysz o szybkim rozwoju i możliwości nauki, chcesz zdobywać nowe umiejętności oraz sprawdzić się w obliczu dynamicznych wyzwań - dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Aby aplikować prosimy o wysłanie CV w języku polskim lub angielskim.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy - odezwiemy się do wybranych kandydatów spełniających nasze oczekiwania.

Dołącz do Beliani!