Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik 3D

  • Rzgów, Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 21.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafik 3D
    Miejsce pracy: Łódź (okolice), Rzgów

    Oferujemy możliwość udziału w bardzo ciekawym projekcie- powstawania nowoczesnego oraz unikatowego centrum rekreacyjno-rozrywkowego.

    Obowiązki:

    • Kompleksowa odpowiedzialność za tworzenie modeli 3D - włącznie z opracowaniem pomysłu, szkicu, prezentacją i wykonaniem,
    • Współpraca z architektem i działem marketingu,
    • Współpraca z managerem projektu w zakresie ustalenia budżetu i harmonogramu prac.

    Wymagania:

    • Znajomość Adobe Photoshop , Adobe InDesign, Sketchup, Illustrator, Photoshop oraz oprogramowania 3Ds Max lub Blender,
    • Duża kreatywność i doświadczenie w tworzeniu modeli 3D - zarówno elementów architektonicznych jak i wyposażenia wnętrz poparte portfolio,
    • Umiejętność tworzenia i rozwijania projektów oraz kreatywna interpretacja koncepcji,
    • Doświadczenie w tworzeniu wizualizacji 3D,
    • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu projektów dla branży rozrywkowej.

    Co oferujemy:

    • Dynamiczną pracę na samodzielnym stanowisku,
    • Możliwość rozwoju i poprawiania zdolności zawodowych,
    • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
    • Bezpłatną naukę angielskiego na terenie firmy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Administratorem danych jest PROFEX OUTLET Sp. komandytowo-akcyjna z siedzibą w 95-030 Rzgów, ul. Żeromskiego 6. Dane  będą przetwarzane na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późń. zm.) oraz aktów wykonawczych, Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - dalej "Rozporządzenie") w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji i zawarcia umowy o pracę.
    Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy, współpracownicy, dostawcy usług hostingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale konieczne do zawarcia umowy. Dane przetwarzane będą przez okres 12 miesięcy chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

    Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFEX OUTLET Sp. komandytowo-akcyjna moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFEX OUTLET Sp. komandytowo-akcyjna moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że PROFEX OUTLET. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody.