Oferta pracy

Grafik 3D

Terytorium Sp.z o.o.O firmie

  • Wrocław, Żórawina (pow. wrocławski)

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Od 13 lat działamy na rynku reklamowym wspierając sprzedaż produktów naszych Klientów. Chcąc kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych Klientów, stworzyliśmy Grupę Reklamową Terytorium - zespół wyspecjalizowanych, współpracujących podmiotów odpowiedzialnych za poszczególne obszary wsparcia. Chcemy pracować z najlepszymi, więc jeśli posiadasz zapał, wiedzę i umiejętności, dołącz do naszej grupy. Możesz razem z nami tworzyć projekty jako

GRAFIK 3D

GŁÓWNE ZADANIA:

  • projektowanie przestrzennych form reklamy w miejscu sprzedaży, w tym min. mebli i ekspozycji reklamowych
  • nadawanie graficznego wyrazu koncepcjom wypracowanym przez zespół
  • opieka nad poziomem graficznym projektów powstających w firmie

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w projektowaniu form przestrzennych
  • bardzo dobrej znajomości 3dsmax lub Sketch-up
  • znajomości środowiska ADOBE będzie dodatkowym atutem
  • portfolio adekwatnego do rangi wykonywanych przez nas projektów, poświadczające realizacje tworzonych prac
  • doskonałego warsztatu, obejmującego wizualizacje form przestrzennych (koncepcja, materiał, proporcje, funkcjonalność, estetyka, możliwości produkcyjne)
  • pełnego zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone projekty
  • umiejętności pracy zespołowej
  • otwartości i pasji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Terytorium Sp. z o.o. z siedzibą w Żórawinie."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy