Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik - Artysta

Lethe Jakub ChmielniakO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie projektów graficznych

  • kreowanie graficznego wizerunku

  • wizualizowanie i opracowywanie materiałów marketingowych

Nasze wymagania

  • umiejętność w pracy w środowisku Adobe

  • rozbudowane portfolio

  • zdolność poruszania się w obrębie różnych stylów i technik

  • umiejętność przygotowania do druku plików graficznych

  • precyzja i dbałości o szczegóły, wyczucie estetyki

  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu

  • kreatywne myślenie i twórcze podejście do realizowanych projektów

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość obecnych trendów w branży odzieżowej i umiejętność ich zastosowania w pracy twórczej

  • znajomość j. angielskiego

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość estetyki instagramowej

  • wyczucie handlowe

To oferujemy

  • pracę dla jednej z wiodących firm w obszarze e-commerce

  • współpracę z wybitnej klasy specjalistami

  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie dostosowane do indywidualnego poziomu i umiejętności

Lethe Jakub Chmielniak

Lethe to lifestyle'owa firma technologiczno-odzieżowa, którą w 2011 roku założył młody polski przedsiębiorca Jakub Chmielniak. Celem Lethe od początku było dawanie radości ludziom na całym świecie poprzez projektowanie i produkowanie kolorowych ubrań z nadrukami marki Mr. Gugu & Miss Go. To także dostawca platformy dla artystów tworzących nadruki Live Heroes, pomysłodawca marki odzieży sportowej Carpatree oraz właściciel m. in. takich brandów jak Rum & Coco, Aloha from Deer, Bittersweet, czy Plants & Pots. Lethe to jednak przede wszystkim zgrany team, którego zaangażowanie i praca doprowadziła do międzynarodowego sukcesu, a odwaga i łamanie przyjętych schematów do światowej rozpoznawalności w świecie mody i nie tylko. Obecnie szukamy grafika - artysty. Osoby zorganizowanej i zdolnej do ciągłej pracy nad własnymi kompetencjami. Z naszej strony zapewniamy niczym nieograniczone pole manewru, możliwość pracy z wybitnymi fachowcami i to co jest dla nas najważniejsze, czyli satysfakcję z owoców własnej pracy.

Przewiń do profilu firmy