Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik - Asystent w Dziale Sprzedaży

ViscarO firmie

Viscar

Konduktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Produkcja próbek i prototypów nadruków na odzieży.

  • Przygotowywanie broszur reklamowych, instrukcji obsługi, folderów.

  • Projektowanie wizytówkowych stron www poszczególnych produktów.

  • Działania marketingowe (prezentacje, foldery, fb)

  • Pomoc w obsłudze zamówień i sklepu www

Nasze wymagania

  • Kreatywność, umiejętność nieszablonowego rozwiązywania problemów.

  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Corel i Photoshop.

  • Systematyczność w pracy.

  • Umiejętność pracy, także pod presją czasu.

  • Zaangażowania i poważnego podejścia do pracy.

  • Doskonałej komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy ze zdobieniem tekstyliów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat (po okresie próbnym).

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. w Warszawie (Mokotów).

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Ciekawe, zróżnicowane i kreatywne zadania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

Viscar

Od 10 lat jeden z liderów swojej dziedzinie. Prowadzimy specjalistyczną i doradczą sprzedaż materiałów i urządzeń do ozdabiania odzieży. Nasze produkty wykorzystywane są przez projektantów mody, agencje reklamowe, kluby sportowe i drukarnie.

Przewiń do profilu firmy