Oferta pracy

Grafik

Agencja Reklamowa DEMO Artur HrymowiczO firmie

  • Biała Podlaska, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Agencja Reklamowa DEMO z dwudziestoletnim doświadczeniem jest liderem w brandingu flot samochodowych dla uznanych marek w Polsce.

Z profilem firmy prosimy zapoznać się na stronie www.demo.biz.pl

Poszukujemy dodatkowych osób do pracy zdalnej na stanowisku:
Grafik

Praca zdalna: Koszalin, Słupsk, Gdańsk, Elbląg, Olsztyn, Suwałki, Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Piła, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Ostrołęka, Łomża, Białystok, Ciechanów, Warszawa, Płock, Siedlce, Biała Podlaska, Konin, Skierniewice, Łódź, Radom, Lublin, Chełm, Zamość, Kielce, Piotrków Trybunalski, Tarnobrzeg, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnów, Nowy Sącz, Kraków, Bielsko-Biała, Sieradz, Częstochowa, Katowice, Opole, Kalisz, Leszno, Poznań, Zielona Góra, Legnica, Jelenia Góra, Wrocław, Wałbrzych.

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie projektów graficznych oraz tworzenie składów do druku grafiki reklamowej na pojazdach i składów do druku na różnorodnych nośnikach reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie wizualizacji i projektów graficznych reklamy na pojazdach i na innych nośnikach reklamy wielkoformatowej.
  • Wykonywanie składów do druku reklamy na pojazdach.
  • Wykonywanie składów do druku reklamy zewnętrznej i wewnętrznej.
  • Nadzór nad pracami kreacyjnymi i projektami graficznymi.
  • Komunikacja i współpraca z zespołem Opiekunów Klienta.
  • Komunikacja z Klientem w celu ustaleń dotyczących projektów.
  • Śledzenie najnowszych trendów z zakresu projektowania i wdrażanie ich w codziennej pracy.

Osoba, której poszukujemy, powinna posiadać:

  • Doświadczenie w projektowaniu grafiki reklamowej na pojazdach i innych nośnikach reklamy zewnętrznej i wewnętrznej (min. 2 lata).
  • Doświadczenie w składzie do druku reklamy na pojazdach i innych nośnikach reklamy zewnętrznej i wewnętrznej (min. 2 lata).
  • Biegła obsługa programów Photoshop, Ilustrator, InDesign, Corel Draw.
  • Znajomość zagadnień z zakresu poligrafii i DTP.
  • Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Kreatywność i poczucie estetyki.
  • Znajomość najnowszych trendów w grafice i projektowaniu.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy oraz być terminowym i dokładnym.
  • Sprzęt i oprogramowanie odpowiednie do zakresu danej pracy.

Oferujemy:

  • Współpracę ze stabilną firmą z 20 letnim doświadczeniem i możliwość realizacji projektów dla największych firm w Polsce.
  • Praca zdalna.
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o dzieło lub fakturę vat.
Prosimy o portfolio z uwzględnieniem projektowania reklamy
zewnętrznej i wewnętrznej.

Zapraszamy do przesyłania CV poprzez przycisk aplikuj.

Upewnij się, że wysyłając do nas CV zawiera ono prawidłową zgodę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Agencja Reklamowa DEMO Artur Hrymowicz z siedzibą w Dorotowo 399, 11-034 Stawiguda”

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść w CV następującą zgodę:
Zgadzam się na przetwarzanie przez Agencja Reklamowa DEMO Artur Hrymowicz z siedzibą w Dorotowo 399, 11-034 Stawiguda danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, wysyłając e-mail na adres:
[email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest podmiot, na rzecz którego została wyrażona zgoda na umieszczenie danych w bazie kandydatów dla potrzeb obecnej i/lub przyszłych rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do umieszczenia w bazie kandydatów dla potrzeb obecnej i/lub przyszłych rekrutacji. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy