Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik

  • Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafik
    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • Obróbka graficzna i retusz zdjęć
    • Projektowanie i przygotowanie materiałów reklamowych na potrzeby strony www i social media (m.in. bannery, newslettery, mailing, landing pages)
    • Tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych
    • Przygotowanie produktów do sesji fotograficznej
    • Administrowanie treścią strony internetowej w zakresie produktowym i marketingowym

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Terminowość, samodzielność, kreatywność
    • Umiejętność, pracy pod presją czasu z kilkoma projektami jednocześnie
    • Umiejętność z zakresu pracy z materiałem foto, w tym obróbka oraz kolor-korekcja
    • Umiejętność obsługi CMS
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie z branży e-commerce
    • System premiowy
    • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
    • Pracę w biurze w Białymstoku
    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju

    CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj z nazwą stanowiska w tytule.

    Administratorem danych osobowych jest Kontri Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jacka Kuronia 3, 15-569 Białystok („Administrator”):
    1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b) RODO oraz dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody.
    2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, wspierający procesy rekrutacyjne.
    3. Dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesłał(a) Pani/Pan swoje CV, a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - przez okres 2 lat od przesłania CV.
    4. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
      - żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
      - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
      - wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    5. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym;
    6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
    7. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane osobowe nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.