Grafik

  • Buk, Poznań, Rumianek (pow. poznański), Szamotuły, Pniewy, Rokietnica (pow. poznański), Tarnowo Podgórne (pow. poznański), Dąbrówka (pow. poznański), wielkopolskie
  • Południowa 8, 62-080 Rumianek, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-26
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2019-09-25)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grafik
    Kameralny zespół ludzi, którzy przede wszystkim lubią swoją pracę. Miła atmosfera - brzmi banalnie - ale dla nas naprawdę liczy się to, aby przyjemnie się pracowało.
    Zatem,
    Jeśli cenisz sobie pracę w stabilnej firmie i dobrą atmosferę - zapraszamy!
    Miejsce pracy: Rumianek, ul. Południowa 8 (Gmina Tarnowo Podgórne)

    Opis stanowiska:

    • tworzenie materiałów graficznych do printu oraz digitalu - nasi klienci są z różnych branż - oczekujemy kreatywnego podejścia do projektowania
    • skład materiałów graficznych,
    • przygotowywanie materiałów do druku, w końcu jesteśmy drukarnią :)
    • korekta gotowych materiałów,
    • współpraca z działem produkcji - nasi koledzy i koleżanki z działu produkcyjnego zawsze służą fachową poradą!
    • dostosowanie projektów do technologii produkcji - zapewniamy szkolenie w tym zakresie - także bez obaw :)

    Oferujemy:

    • stałe godziny pracy - po 8 godzinach wracamy do domu :)
    • umowę o pracę
    • szkolenia w zakresie DTP
    • pracę na miejscu w Naszym nowym biurze koło Tarnowa Podgórnego
    • pracę w rodzinnej firmie, gdzie liczy się dobra atmosfera i to, aby do pracy przychodzić z uśmiechem
    • kartę multisport

    Czego oczekujemy:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku, popartym portfolio zawierającym projekty komercyjne,
    • dobrej znajomości programów Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign),
    • znajomości zagadnień DTP i prepress,
    • znajomości aktualnych trendów w projektowaniu graficznym i reklamie,
    • systematyczności i dokładności,
    • dobrej organizacji czasu pracy,
    • otwartości we współpracy między działami, komunikatywności.

    CV oraz portfolio prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informacja o drukarni na naszej stronie internetowej www.akcygraf.pl