Oferta pracy

Grafik/-czka

Lasland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

KRONEN® Group specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości podłoży do uprawy roślin. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników, oraz zaawansowanej technologii, oferujemy klientom w Polsce i na całym świecie produkty najwyższej jakości. Obecnie dostarczamy je partnerom z 17 krajów na 3 kontynentach. Dążymy do zapewnienia naszym klientom nie tylko dobrych podłoży, ale także poczucia bezpieczeństwa i komfortu we współpracy z nami.

W związku z dynamicznym rozwojem KRONEN® Group i firmy Lasland Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko

(z elementami pracy biurowej),
do wewnętrznego działu graficznego.
Numer ref.: Górny Mokotów (woj. mazowieckie)

OCZEKIWANIA

  • Doskonała znajomość programów z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign);
  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku (offset, cyfra, flexo);
  • Znajomość języka angielskiego (w piśmie i mowie);
  • Znajomość Adobe After Effect będzie dodatkowym atutem;

OPIS STANOWISKA

  • Przygotowywanie materiałów dla działów marketingu i sprzedaży;
  • Projektowanie i przygotowanie do druku materiałów graficznych (ulotek, folderów, katalogów);
  • Projektowanie, przygotowanie do druku i mokapowanie opakowań;
  • Projektowanie i wdrażanie grafiki cyfrowej (strony www, social media, prezentacje);
  • Prowadzenie biura graficznego (archiwizacja projektów, kontakt z wykonawcami oraz innymi działami firmy);

OFERUJEMY

  • Umowa o pracę;
  • Sprzęt do pracy (komputer Mac + telefon);
  • Pracę przy międzynarodowych projektach;
  • Pracę w dwuosobowym zespole;
  • Atmosferę sprzyjającą kreatywnej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + portfolio) drogą elektroniczną klikając na przycisk „Aplikuj”.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy