Grafik - Designer

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.05.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ORNO – POLSKA powstała w 1989 roku i jest wiodącym dystrybutorem produktów z branży elektrotechnicznej oraz z branży zabezpieczeń w kraju i w Europie.

    Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki ORNO. Na dzień dzisiejszy na rynku krajowym i rynkach zagranicznych firma posiada ponad 1000 Partnerów Handlowych w tym markety DIY: Leroy Merlin, Obi, Bricoman, grupy zakupowe oraz sieci hurtowni.

    Poszukujemy osób, które chcą w pracy działać i myśleć samodzielnie, kreatywnych, odważnych i konsekwentnych w dążeniu do celów. Wychodzimy z założenia, że wiedzę, umiejętności i doświadczenie każdy zdobywa z czasem i w tym aktywnie wspieramy naszych Pracowników. Kluczowe są dla nas, niezależnie od specyfiki stanowiska oraz miejsca w strukturze organizacyjnej, zaangażowanie, motywacja wewnętrzna oraz samodzielność każdego Pracownika.

    W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    Obowiązki:

    • opracowywanie koncepcji i projektowanie opakowań
    • przygotowywanie grafik na potrzeby działań online (newslettery, mailingi, bannery itp.)
    • wykonywanie fotografii produktowej, tworzenie packshot oraz prezentacji 360
    • projektowanie i przygotowywanie materiałów graficznych do druku (katalogi, ulotki, foldery, plakaty, materiały POS, itp.)
    • udział w przygotowaniach do targów, warsztatów
    • sporządzanie projektów materiałów promocyjnych firmy
    • wsparcie działań marketingowo-reklamowych

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość programów firmy Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Acrobat i inne), Corel Draw oraz Microsoft Office
    • umiejętność tworzenia makiet, mockupów opakowań, POS-ów, produktów i publikacji do druku
    • precyzja i dbałości o szczegóły, wyczucie estetyki
    • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu na potrzeby online oraz offline
    • kreatywne myślenie i twórcze podejście do realizowanych projektów
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1 będzie dodatkowym atutem

    Mile widziane:

    • doświadczenie w projektowaniu opakowań tworzeniu prezentacji produktowych, znajomość programu ALPHASHOT360 będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność tworzenia rysunków
    • podstawowa znajomość zagadnień związanych z UX oraz w tworzeniu oraz edycji materiałów wideo (Adobe Premiere, Aftereffects)
    • znajomość zagadnień grafiki 3d
    • sprawna obsługa lustrzanki fotograficznej
    • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne

    Oferujemy:

    umowa
    o pracę
    szkolenia
    możliwość rozwoju zawodowego

    atrakcyjny system
    premiowy
    przyjazna
    atmosfera
    duży, strzeżony parking
    pod siedzibą firmy

    dofinansowanie
    do karty Benefit
    możliwość przystąpienia
    do ubezpieczenia grupowego
    nowoczesne biura i niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ORNO Polska Sp. z o.o z siedzibą w Mikołowie".

    Informujemy, że Administratorem danych jest ORNO Polska Sp. z o.o z siedzibą w Mikołowie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.