Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Designer

MULTI-FORM II Sp. z o.o.

  • Fabryczna 11, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fabryczna 11

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie kompleksowych grafik i kreacji wizualnych na potrzeby komunikacji online, w tym kampanii digitalowych

  • projektowanie materiałów marketingowych na potrzeby stron WWW (banery, newslettery) oraz SM

  • kreacja i realizacja koncepcji i rozwiązań wizualnych w obszarze szeroko rozumianego marketingu i promocji, w tym kreowanie wizerunku marek własnych

  • tworzenie layoutów graficznych (ulotki, katalogi produktowe, foldery wizerunkowe, inne materiały graficzne i gadżety)

  • dbałość o spójną komunikację we wszystkich obszarach

  • czynny udział w pracach kreatywnych i koncepcyjnych prowadzonych przez zespół marketingu

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia przy projektach marketingowych on-line oraz przygotowywaniu materiałów graficznych

  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe - warunek konieczny (Photoshop, InDesign, Illustrator), mile widziane doświadczenie w produkcji i edycji video

  • znajomość trendów w projektowaniu (mobile/RWD), zwłaszcza dla rynku e-commerce

  • projektowanie infografik

  • umiejętność pracy z brandami (kreacja marki, identyfikacja wizualna)

  • doświadczenie w tworzeniu projektów multimedialnych na potrzeby Internetu

  • kreatywność, wyczucie estetyki, dbałość o detale i zaangażowanie

  • czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • współpracę z kreatywnym zespołem i udział w ciekawych projektach

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • inicjatywy dobroczynne

CV wraz ze zdjęciem i portfolio prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Aplikacje bez dopisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Firma Multi-Form powstała w 1995 roku. 27 lat intensywnej pracy i prężnego rozwoju pozwoliło na zbudowanie pozycji jednego z największych dystrybutorów podłóg, drzwi oraz artykułów dekoracyjnych. Obecnie w struktury firmy wliczamy:

• ponad trzystu pracowników,

• trzy oddziały hurtowe,

• sześć sklepów własnych pod marką Multi-Form,

• dwie siostrzane marki salonów premium: Multi Design i Progress Design,

• blisko dwadzieścia sklepów partnerskich,

• dziesiątki współpracujących grup montażowych,

• produkty kilkudziesięciu producentów drzwi, podłóg i akcesoriów,

• kilkuset stałych odbiorców hurtowych,

• tysiące metrów kwadratowych powierzchni magazynowej,

• dziesiątki powiązanych kapitałowo firm z branży wykańczania wnętrz.

Przewiń do profilu firmy