Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Designer

Zwoltex Sp. z o.o.

  • Spacerowa 13, Zduńska Wola
    Zduńska Wola, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Spacerowa 13

Zduńska Wola

Twój zakres obowiązków

  • retusze zdjęć produktowych (packshoty, zdjęcia wnętrz)

  • tworzenie koncepcji materiałów marketingowych: katalogi, broszury promocyjne, prezentery

  • przygotowywanie wizualizacji gotowych produktów i ekspozytorów

  • rozwijanie identyfikacji wizualnej otoczenia marki i produktów

  • rekomendowanie branżowych rozwiązań hybrydowych (produkt / opakowane / ekspozycja / materiały reklamowe)

  • współpraca z partnerami zewnętrznymi,

  • wsparcie działu handlowego w bieżących potrzebach marketingowo/graficznych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign

  • znajomość studyjnej fotografii produktowej

  • zaawansowana umiejętność retuszowania zdjęć

  • kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, precyzja

  • ciekawe portfolio, zmysł plastyczny

  • znajomość branży tekstylnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań

  • możliwość współtworzenia koncepcji rozwoju marki i produktów

  • umowę o pracę (istnieje również możliwość innych form zatrudnienia / współpracy)

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Firma zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.