Logo Pracuj.pl

Grafik Designer

Zwoltex Sp. z o.o.O firmie

  • Zduńska Wola, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zwoltex Sp. z o.o.

Spacerowa 13

Zduńska Wola

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • retusze zdjęć produktowych (packshoty, zdjęcia wnętrz)
  • tworzenie koncepcji materiałów marketingowych: katalogi, broszury promocyjne, prezentery
  • przygotowywanie wizualizacji gotowych produktów i ekspozytorów
  • rozwijanie identyfikacji wizualnej otoczenia marki i produktów
  • rekomendowanie branżowych rozwiązań hybrydowych (produkt / opakowane / ekspozycja / materiały reklamowe)
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi,
  • wsparcie działu handlowego w bieżących potrzebach marketingowo/graficznych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programów Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign
  • znajomość studyjnej fotografii produktowej
  • zaawansowana umiejętność retuszowania zdjęć
  • kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, precyzja
  • ciekawe portfolio, zmysł plastyczny
  • znajomość branży tekstylnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań
  • możliwość współtworzenia koncepcji rozwoju marki i produktów
  • umowę o pracę (istnieje również możliwość innych form zatrudnienia / współpracy)
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

Firma zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Grafik Designer, Spacerowa 13, Zduńska Wola