Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik do działu marketingu

Wamma Poland Macewicz Sp.J O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • administracja i obsługa strony internetowej oraz aktualizacja i wprowadzanie zmian

  • analiza rynku i konkurencji

  • wprowadzanie informacji do Social Media

  • opracowywanie katalogów, newsletterów oraz gazetek promocyjnych

Nasze wymagania

  • znajomość programu Photoshop

  • znajomość InDesign

  • zmysł artystyczny

  • znajomość programu Excel

  • znajomość jęz. Angielskiego

  • komunikatywność, terminowość, systematyczność

  • kreatywność i zdolność w podejmowaniu decyzji

  • bardzo dobra znajomość serwisów społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn chęć rozwoju w zakresie budowy stron internetowych oraz grafiki

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

    Wamma Poland Macewicz Sp.J

    Nasza firma jest wiodącym dostawcą maszyn oraz technologii dla przemysłu spożywczego . Jesteśmy firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem.

    Przewiń do profilu firmy