Logo Pracuj.pl

Grafik ds. opakowań

Grupa TopexO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne przygotowywanie różnych opakowań według briefu, zgodnie z wytycznymi dla danej marki
  • przygotowywanie materiałów pomocniczych (www, wizualizacje 3D)
  • okazjonalne przygotowywanie materiałów reklamowych (ulotki, bannery, wizualizacje POS)

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość Adobe Ilustrator
  • podstawowa znajomość Photoshop i InDesign
  • dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane

  • znajomość podstawowych zagadnień drukarskich
  • znajomość opracowywania grafik pod www
  • doświadczenie w projektowaniu według brandbooka (adaptacja grafiki na różne formaty/rodzaje opakowań

To oferujemy

  • umowę B2B
  • pracę zdalną
  • wynagrodzenie na czas
  • możliwość dłuższej współpracy
  • pracę w pełnym wymiarze czasu

Jesteśmy polską firmą oferującą szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Od początku istnienia wypracowaliśmy pozycję lidera polskiego rynku narzędziowego i zostaliśmy jednym z najpoważniejszych graczy w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej.

W swojej Grupie posiadamy 4 spółki zagraniczne: w Rosji, Ukrainie, Rumunii i Chinach, spółkę świadczącą usługi serwisowe – GTX Service i od 2019 roku - Fabrykę „Wiertła Baildon” S.A. w Katowicach. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Grafik ds. opakowań, Warszawa