Oferta pracy

Grafik DTP

EmeraldO firmie

Emerald

Okrężna 8

Gliwice

Jesteśmy liczącą się drukarnią wielkoformatową specjalizującą się w wielkoformatowym druku offsetowym i cyfrowym.

Produkujemy materiały POS - standy i display'e oraz wydruki outdoor i indoor.

W obecnej chwili poszukujemy osób w zakresie projektowania DTP.

Dołącz do naszego zespołu jako

Grafik DTP

Opis stanowiska:

  • przygotowanie materiałów do druku cyfrowego i offsetowego

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości programów z pakietu Adobe oraz Corel Draw
  • doświadczenia w pracy w drukarniach offsetowych lub cyfrowych na stanowisku grafika
  • kreatywności oraz nieszablonowości w projektowaniu graficznym
  • dużej dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi projektowych i produkcyjnych
  • możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o profilu naszej działalności to wejdź na naszą
stronę internetową www.emerald.pl lub emudisplay.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy