Grafik DTP (odzież i akcesoria)

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 29.03.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 28.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Pit Bull West Coast jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej jakości odzieży i akcesoriów.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:
    Grafika DTP (odzież i akcesoria)
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie grafik na odzież i akcesoria w różnych technikach (typografia, rysunek odręczny, grafika wektorowa, itp.)
    • współtworzenie kolekcji zgodnej ze stylistyką marki Pit Bull West Coast – poszukiwanie inspiracji, przygotowanie propozycji graficznych i ich ewentualna korekta
    • weryfikacja zaprojektowanych wzorów pod względem jakościowym i wizualnym
    • współpraca z działem projektowym, biurem handlowym oraz zespołem kupców

    Oczekujemy:

    • biegłej znajomości programów graficznych serii Adobe CS, w szczególności Illustrator, Photoshop
    • udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
      (projektowanie grafik użytkowych i/lub odzieżowych)
    • bardzo dobrej organizacji pracy i rzetelności
    • dokładności i samodzielności w działaniu
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • pozytywnego nastawienia i chęci uczenia się
    • aktywnego zainteresowania branżą odzieżową
    • mile widziane wykształcenie artystyczne/graficzne
    • pracy w trybie stacjonarnym, w biurze w Poznaniu
    Oferujemy:
    • pracę wśród osób pełnych pasji, różnorodne, ciekawe zadania
    • rabaty na odzież i akcesoria firmy Pitbull West Coast
    • imprezy i spotkania integracyjne (biegi survivalowe, wyjścia do kina, na gale KSW, na kręgielnie, itp.)
    • miłą atmosferę, brak dress-code, możliwość ustalenia godzin pracy z kierownikem działu
    • stabilne, atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od doświadczenia, stażu w Pitbull West Coast
    • zapewnienie wszelkich narzędzi niezbędnych do realizacji obowiązków służbowych przez pracodawcę

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „ Aplikuj”, „ Aplikuj” teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pit Bull West Coast Sp. z o.o. z siedzibą w Potrzanowie (62-085), przy ul. Kolonia 12, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy. 7661965063, REGON  301086900., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych ( według wymogów ogłoszenia ), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji . Pozostałe dane osobowe ( np. wizerunek ) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody , którą wyraziłaś/eś wysyłając na swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia , dochodzenia lub obrony przed roszczeniami , jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji . W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz uzasadniony interes, polegający na ustaleniu , dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych , w tym uzyskania ich kopii , sprostowania danych , żądania ich usunięcia , ograniczenia przetwarzania , wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych ( na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę ) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ( w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych .) Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania , którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy licząc od daty jego zakończenia.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]