Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik DTP

MULTI-COLOR WARSAW POLAND S.A.

Poznańska 129

Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie do druku projektów naszych Klientów, ocena i weryfikacja materiałów wejściowych pod kątem technologicznym.

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z obowiązującymi procedurami. Współpraca z drukarzami podczas druku.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość programów ADOBE (Ilustrator / Photoshop / Acrobat)

  • Wskazane doświadczenie w zakresie Color Menagment

  • Doświadczenie w przygotowaniu prac w technice druku cyfrowego (VDP) oraz technikach druku flexo, offset, sitodruk

  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w środowisku ESKO Automation Engine

  • znajomość specyfiki druku rolowego – etykiety samoprzylepne

To oferujemy

  • umowa o pracę

  • wypłata zawsze na czas

  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności i doświadczenia zawodowego

  • możliwość rozwoju i awansu, szkolenia

  • system premiowania najlepszych pracowników

  • bardzo dobre warunki pracy i warunki socjalne

  • Karta Multisport

  • pakiet medyczny

  • paczki na święta

  • imprezy integracyjne

  • możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach wymiany pracowniczej

Multi-Color Warsaw Poland S.A. spółka należąca do amerykańskiej grupy Multi-Color Corporation, jeden z największych producentów etykiet samoprzylepnych na świecie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Grafik DTP.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.