Logo Pracuj.pl

Grafik DTP

AR Packaging Poznań S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

AR Packaging Poznań S.A.

Żmigrodzka 37

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowania na potrzeby produkcyjne projektów graficznych do druku offsetowego
  • Korekta kolorystyczna bitmap
  • Opracowanie plików do zamówień narzędzi z wykorzystaniem wewnętrznych specyfikacji

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegła umiejętność posługiwania się narzędziami Adobe CS
  • Ogólna wiedza z zakresu przygotowania projektów do druku offsetowego
  • Sumienność oraz zaangażowanie
  • Umiejętność równoległej pracy nad kilkoma projektami

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę w bardzo dobrej lokalizacji (5 min. pieszo od pętli tramwajowej na Junikowie)
  • Możliwość długoterminowej współpracy

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • program rekomendacji pracowników
  • Dodatek świąteczny

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy AR Packaging, wiodącego dostawcy opakowań na świecie. W AR Packaging Poznań nasz zespół tworzy ponad 500 osób, pracujących w 3 halach produkcyjnych oraz w biurze. To właśnie tutaj, na poznańskim Junikowie powstają opakowania dla takich marek jak: Procetr&Gamble, McDonald’s, Avon, Beiersdorf, Colgate i wiele innych, które znasz z codziennego użytkowania. Świat opakowań jest dynamiczny: nowe pomysły, postęp technologiczny, zmieniające się potrzeby klientów i konsumentów. To gwarancja, że praca w firmie z naszej branży będzie ciekawa. Jeśli aktywnie dążysz do zmian i jesteś zaangażowany w to, co robisz, dołącz do naszego zespołu.

Grafik DTP, Żmigrodzka 37, Grunwald, Poznań