Logo Pracuj.pl

Grafik DTP

MM Brown Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

MM Brown Sp. z o.o.

Ostrowska 582

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Skład i przygotowanie opakowań oraz wszelkiego typu prac graficznych do druku,
  • Przygotowanie wizualizacji produktowych
  • Weryfikacja, korekta i optymalizacja plików graficznych
  • Projektowanie modeli przestrzennych 3D czekolady
  • Udział w procesie tworzenia nowych produktów oraz proponowanie koncepcji i rozwiązań pojawiających się problemów

Podział czasu pracy

70%

Praca zdalna

30%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku 2-3 lata
  • Dobra znajomość programu pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator,)
  • Umiejętność przygotowania plików do druku
  • Znajomość technologii druku (offsetowego, cyfrowego)
  • Doświadczenie w pracy z wykrojnikami
  • Łatwość przygotowania wizualizacji produktowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doskonała wyobraźnia przestrzenna

Mile widziane

  • Obsługa programów ArtiosCAD i Cinema 4D będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość pokonywania wyzwań zawodowych oraz idący za tym rozwój indywidualny
  • Relacje oparte na zaufaniu, partnerstwie i współpracy zespołowej
  • Przyjazną atmosferę pracy z dużą dozą humoru
  • Pracę w międzynarodowej grupie przy różnorodnych projektach
  • Samodzielność w działaniu i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Nieograniczony dostęp do czekolady 😊
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu)
  • Atrakcyjny rabat pracowniczy na produkty Chocolissimo
  • Możliwość uczestnictwa w kursach języka angielskiego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Wiele lat temu rozpoczęliśmy podróż związaną z odkrywaniem kilkusetletniej tradycji produkcji czekolady oraz eksperymentowania z jej smakiem. Łączy nas wspólna pasja - uwielbienie czekolady opakowanej w eksplozję form i kolorów. Oferujemy ekskluzywne produkty będące ucztą dla wszystkich zmysłów… Każdego dnia tysiące osób otrzymuje prezenty, które wywołują moc radości i uśmiechu!

Właścicielem marki jest firma MM Brown Sp. z o.o. należąca do belgijskiego koncernu Gudrun. W unikatowy sposób łączymy klimat ciepłych, przyjaznych relacji właściwych dla firm średniej wielkości z możliwością realizowania projektów w skali międzynarodowej. Dołącz do nas i poczuj smak słodkiej przygody!

Grafik DTP, Ostrowska 582, Nowe Miasto, Poznań