Oferta pracy

Grafik DTP - Reprografik Komputerowy

Multitechnika Gorlak i Synowie Sp.J.O firmie

Multitechnika Gorlak i Synowie Sp.J.

Kamienna 19

Poznań

Multitechnika Prepress (www.multitechnika.com) jest w czołówce przygotowalni poligraficznych z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku. Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny z branży FMCG/packaging i najwięksi polscy producenci opakowań. To właśnie dla nich realizujemy DTP i opracowujemy projekty graficzne - do tej pracy potrzebujemy Ciebie!

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby szybko uczącej się, z podstawową znajomością zagadnień DTP i umiejętnością opracowania projektów graficznych opakowań.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień DTP,
  • bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop i Corel Draw,
  • umiejętność zastosowania i zamiany kolorów spotowych (PMS) w Adobe Photoshop,
  • dobra znajomość Adobe Illustrator,
  • umiejętność pracy indywidualnej i w zespole.

Oferujemy:

  • stałą pracę (umowa o pracę, na pełny etat) w sympatycznym zespole,
  • dobre wynagrodzenie,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach (8-16, 11-19),
  • niebanalną pracę DTP nad projektami dla znanych marek.

Umiejętności kandydata sprawdzamy praktycznie podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy