Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik DTP

  • Ruda Śląska, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mid Ocean Brands to jeden z wiodących importerów i dystrybutorów hurtowych na europejskim rynku artykułów promocyjnych i prezentów biznesowych.

    Mid Ocean Brands dostarcza klientom w 24 godziny, w sam raz na czas kampanii promocyjnej lub innego wydarzenia, ich ulubione upominki promocyjne zawierające spersonalizowaną wiadomość.
    Firma ma w swojej ofercie ponad 2000 produktów, w tym także ofertę tekstyliów. Poprzez swoje biura zakupowe w Hong Kongu i Szanghaju dostarcza również upominki reklamowe bezpośrednio z Dalekiego Wschodu.

    Firma posiada centra logistyczne: w Holandii, Hiszpanii i Polsce. Własny Dział Znakowania pozwala na pełną kontrolę nad procesem znakowania.
    Grafik DTP
    Miejsce pracy: Ruda Śląska

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie wizualizacji zgodnie z przyjętymi w firmie standardami
    • Weryfikacja spójnością otrzymanych materiałów graficznych z możliwościami technicznymi w firmie
    • Potwierdzanie poprawnych konfiguracji w systemach używanych w firmie
    • Przygotowanie materiałów do druku

    Czego oczekujemy od kandydata:

    • Dobrej znajomość pakietu Adobe CC (Photoshop, Illustrator)
    • Wysokiego poczucia estetyki, kreatywności, dbałości o szczegóły
    • Umiejętności pracy w zespole i pozytywnego nastawienia
    • Efektywności w działaniu, elastyczności, jak również umiejętności pracy pod presją czasu i radzenia sobie z wyzwaniami
    • Dobrej znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie w młodym i dynamicznym zespole
    • Zatrudnienie na umowę o pracę - pełen etat
    • Możliwość zdobywania doświadczenia i poszerzania kompetencji
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz programu sportowego Multisport
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony internetowej z produktami oraz obejrzenia krótkiego spotu przedstawiającego produkcję w Chorzowie.

    strona internetowa: www.midoceanbrands.com

    Film promujący: https://www.youtube.com/watch?v=btaaht9EE40