Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik DTP

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 04.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MGN Sp. z o.o.

    MGN jest firmą, która łączy w sobie wieloletnie doświadczenie w dziedzinie automatycznej identyfikacji oraz produkcji materiałów eksploatacyjnych w postaci etykiet i taśm termotransferowych. Od wielu lat zajmujemy się również profesjonalnym drukiem etykiet kolorowych dla najlepszych marek znanych w kraju i za granicami. Zespół MGN to wysoko wykwalifikowani specjaliści z dziedziny automatycznej identyfikacji z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w branży.

    Grafik DTP

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie projektów do druku FLEKSOGRAFICZNEGO,
    • współpraca z wewnętrznymi działami firmy,
    • współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
    • projektowanie materiałów reklamowych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenie w przygotowywaniu do druku fleksograficznego (warunek konieczny),
    • doświadczenie w pracy w przestrzeni barwnej CMYK,
    • umiejętność pracy z kolorami spotowymi i wykrojnikami,
    • bardzo dobra znajomość Adobe Illustrator i Adobe Photoshop,
    • umiejętność pracy z grafiką wektorową i rastrową,
    • precyzja i spostrzegawczość,
    • konsekwencja w dążeniu do realizacji założonych celów,
    • dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina,
    • zdolności analityczne.

    Mile widziane:

    • szeroka wiedza z zakresu poligrafii,
    • udokumentowana praca na stanowisku grafika/operatora DTP.

    Naszym pracownikom zapewniamy:

    • stałe zatrudnienie (po okresie próbnym)
    • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania
    • przygotowanie merytoryczne do pracy w branży
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
    • przyjazną atmosferę pracy
    • dynamiczny rozwój razem z nami

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny)
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez MGN Sp. z o.o. z siedzibą w Wałczu."