Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Grafik - Dział Marketingu

  • Żarów, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "FRANC - TEXTIL" sp. z o.o.

    Dekoria.pl to znana i ceniona marka w branży dekoracji wnętrz, producent wyrobów tekstylnych oraz  największy polski sklep internetowy z branży wnętrzarskiej. Stawiamy na ciągły rozwój naszej marki . Nie tylko sprzedajemy ale przede wszystkim jesteśmy kreatorem stylu i wnętrz -  tworzymy setki aranżacji, edukujemy z zakresu dekoracji wnętrz i inspirujemy kobiety nie tylko w Polsce ale Europie do upiększania swoich mieszkań. Inwestujemy w sesje zdjęciowe, konteksty, artykuły, współpracę z programami tv.

    Miejsce pracy: Żarów

    Posiadamy duży potencjał wzrostu i dajemy możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. W naszej kulturze organizacyjnej ważne jest nie tylko zaangażowanie, ale także praca w przyjaznej atmosferze.

    Jeśli szukasz zajęcia, które pozwoli Ci rozwijać Twoje umiejętności, wiedzę i zainteresowania, to spróbuj swoich sił w naszej firmie! W gronie naszych pracowników spotkasz ludzi pełnych pasji i zaangażowania, którzy każdego dnia stają przed nowymi wyzwaniami i zdobywają cenne doświadczenie.

    Zadania:

    • tworzenia grafik w oparciu o dostarczony brief
    • projektowanie, składanie i przygotowywanie materiałów do druku (katalogi, broszury)
    • aktywne wsparcie działu marketingu
    • pomoc w tworzeniu aranżacji oraz przygotowywanie i obróbka zdjęć produktowych
    • przygotowanie grafik na potrzeby komunikacji w Social Media