Grafik/ Fotoedytor

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.02.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Każdego dnia kilkanaście milionów Klientów na całym świecie zaczyna swój dzień z Westwing.
To tu szukają inspiracji oraz porad, jak urządzić piękny i przytulny dom. Świat topowych marek, designerskich mebli i dodatków z różnych zakątków globu jest dla nich na wyciągnięcie ręki.

A wszystko to dzięki naszemu zespołowi. To w ludziach tkwi tajemnica sukcesu Westwing. Jesteśmy ambitni, kreatywni i zgrani. Wspólnie tworzymy nie tylko silną firmę, ale też przyjazne miejsce pracy.

CZEKAMY NA CIEBIE, DOŁĄCZ DO NAS!

MIEJSCE PRACY: Warszawa
ZADANIA:
  • Przygotowywanie finalnych zdjęć produktowych do publikacji w serwisie westwing.de
  • Ścisła współpraca z centralą (w j. angielskim lub niemieckim) oraz teamem w Warszawie
  • Regulacja koloru i optymalizacja plików graficznych, retusz, kadrowanie, zmiana rozmiaru zdjęć produktowych, tworzenie małych kolaży
  • Udział w rozwoju i optymalizacji procesów
OCZEKIWANIA:
  • Photoshop  - zaawansowana znajomość
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (na poziomie min. B2) – warunek konieczny
  • Umiejętność automatyzacji części swojej pracy
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość pracy od czasu do czasu z domu
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet MultiSport
  • Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę w biurowcu w centrum Warszawy
  • Wyjścia integracyjne organizowane przez firmę
  • Zniżki na produkty firmowe
Jeśli jesteś odzwierciedleniem przedstawionego profilu i chcesz z nami rozwinąć swoje skrzydła, prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”