Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik, Fotograf Produktu

SEE Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Torowa 4, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SEE Sp. z o.o. Sp. K.

Torowa 4

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Fotografia produktu;

  • Retusz, obróbka zdjęć;

  • Tworzenie graficznych materiałów reklamowych dla mediów społecznościowych;

  • Tworzenie grafik wektorowych;

  • Projektowanie i przygotowywanie do druku m.in.: opakowań, instrukcji obsługi, katalogów;

  • Tworzenie dokumentacji fotograficznej i graficznej robotów;

  • Kontakt z podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie poparte portfolio;

  • Kreatywność oraz zmysł estetyczny;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign);

  • Wiedza z zakresu fotografii cyfrowej, w tym fotografii produktowej;

  • Praktyczna umiejętność obsługi lustrzanek cyfrowych;

  • Zamiłowanie do detali (tzw. "pixel perfection") i minimalizmu;

  • Umiejętność pracy w oparciu o cele biznesowe;

  • Znajomość aktualnych trendów w marketingu oraz współczesnej grafice użytkowej;

  • Umiejętność przygotowywania projektów do druku;

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz inicjatywa.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość trendów w nowych technologiach;

  • Znajomość oprogramowania Atlassian: Confluence, Jira;

  • Doświadczenie w zwinnym podejściu do zarządzania projektami;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie w metodykach Design Thinking, Product Design, Scrum/Agile lub Lean UX.

To oferujemy

  • Pracę w zespole Scrum, korzystającym z najnowszych technologii np. własnej farmy drukarek 3d;

  • Ciekawe projekty dotyczące produktu łączącego mechanikę, elektronikę, aplikację mobilną oraz portal internetowy;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania;

  • Umowę zlecenie, umowę o pracę lub B2B;

  • Dofinansowanie do pakietu LUX MED;

  • Pyszną kawę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

W przyszłości filmy nagrywać będą roboty! Tworzymy pierwszy na świecie robot dedykowany dla vlogerów i innych użytkowników mediów społecznościowych.

Więcej na temat produktu: www.see.inc

Przewiń do profilu firmy