Logo Pracuj.pl

Grafik, Fotograf Produktu

SEE Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SEE Sp. z o.o. Sp. K.

Torowa 4

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Fotografia produktu;
  • Retusz, obróbka zdjęć;
  • Tworzenie graficznych materiałów reklamowych dla mediów społecznościowych;
  • Tworzenie grafik wektorowych;
  • Projektowanie i przygotowywanie do druku m.in.: opakowań, instrukcji obsługi, katalogów;
  • Tworzenie dokumentacji fotograficznej i graficznej robotów;
  • Kontakt z podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie poparte portfolio;
  • Kreatywność oraz zmysł estetyczny;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign);
  • Wiedza z zakresu fotografii cyfrowej, w tym fotografii produktowej;
  • Praktyczna umiejętność obsługi lustrzanek cyfrowych;
  • Zamiłowanie do detali (tzw. "pixel perfection") i minimalizmu;
  • Umiejętność pracy w oparciu o cele biznesowe;
  • Znajomość aktualnych trendów w marketingu oraz współczesnej grafice użytkowej;
  • Umiejętność przygotowywania projektów do druku;
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz inicjatywa.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość trendów w nowych technologiach;
  • Znajomość oprogramowania Atlassian: Confluence, Jira;
  • Doświadczenie w zwinnym podejściu do zarządzania projektami;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w metodykach Design Thinking, Product Design, Scrum/Agile lub Lean UX.

To oferujemy

  • Pracę w zespole Scrum, korzystającym z najnowszych technologii np. własnej farmy drukarek 3d;
  • Ciekawe projekty dotyczące produktu łączącego mechanikę, elektronikę, aplikację mobilną oraz portal internetowy;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania;
  • Umowę zlecenie, umowę o pracę lub B2B;
  • Dofinansowanie do pakietu LUX MED;
  • Pyszną kawę.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata

W przyszłości filmy nagrywać będą roboty! Tworzymy pierwszy na świecie robot dedykowany dla vlogerów i innych użytkowników mediów społecznościowych.

Więcej na temat produktu: www.see.inc

Grafik, Fotograf Produktu, Torowa 4, Kraków