Logo Pracuj.pl

Grafik freelancer

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o dzieło
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie designów/printów na odzież w oparciu o aktualne trendy;
  • Poszukiwanie inspiracji oraz współudział w tworzeniu nowych kolekcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie artystyczne - kierunkowe;
  • Doświadczenie w projektowaniu grafik użytkowych lub odzieżowych;
  • Portfolio z własnymi projektami, rysunkami, ilustracjami;
  • Bardzo dobrą znajomość programu Adobe Illustrator oraz Photoshop;
  • Zmysł artystyczny oraz zdolności rysunkowe i malarskie
  • Chęć do śledzenia najnowszych trendów w modzie, wyczucie estetyki – zainteresowanie rynkiem fashion;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • Umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie;
  • Dobrą organizację pracy i dotrzymujesz terminów.

To oferujemy

  • Korzystne warunki wynagradzania i przyjazną atmosferę;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło i perspektywy rozwoju zawodowego;
  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej;
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
  • Multikafeteria

Grafik freelancer, Strzeszyńska 73A, Poznań