Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TOMASZ CIEPLIŃSKI PRETENDE TOMASZ CIEPLIŃSKI z siedzibą w: al. Grunwaldzka 612C, 80-337 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PRETENDE

Grafik

PRETENDE O firmie

PRETENDE

aleja Grunwaldzka 612C

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Praca zgodnie z powierzonym zakresem obowiązków

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pracy na wektorach (edycja krzywej, obrysowywanie obiektów, konstrukcja typografii; preferowany program (Corel Draw, Illustrator z naciskiem na Corela)

  • Kreatywność, niestandardowe myślenie w podejściu do realizowanych projektów

  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu nad kilkoma projektami jednocześnie

  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym bardzo kreatywnym zespole, otwartym na nowe pomysły i różnorodność

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość rozwoju i pracy dla wielu znanych marek i kampanii