Grafik/Graficzka - Specjalista/tka ds. tworzenia prezentacji

Answear.com

Answear.com

Aleja Pokoju 18

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

Poszukiwany kreator prezentacji z:

• dużym wyczuciem estetycznym

• odważnymi pomysłami

• zdolnościami analitycznymi

• ogromnym zaangażowaniem

W sumie... Jeśli jesteś wesołym i ciekawym świata człowiekiem. Umiesz w internety. Potrafisz niczym detektyw analizować fakty i wyciągać wnioski. Potrafisz zrozumieć zarówno grafików jak i analityków. W mgnieniu oka potrafisz zmienić formuły excela w zadziwiająco piękne wykresy. Przybywaj!

Nasze wymagania

  • sprawność w obsłudze programów do tworzenia prezentacji (Power Point, Prezi itp.)

  • znajomość Excela

  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentów i sprawozdań w formie prezentacji

  • cierpliwość i dokładność w zbieraniu informacji i ich analizie

  • umiejętność zwięzłego i jasnego przedstawiania danych w formie prezentacji

  • trzymanie ręki na pulsie nowych trendów społecznych, modowych, e-commerce

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • znajomość pakietu Adobe

  • bardzo dobra orientacja w branży fashion i e-commerce

  • umiejętność szukania informacji

  • zdolności w zakresie logistyki i organizacji

To oferujemy

  • pracę pełną mody, kolorów i faktur

  • wsparcie zgranego zespołu,

  • pracę z najlepszymi modowymi markami świata

  • ubezpieczenie grupowe

  • prywatną opiekę medyczną oraz karty MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • kreatywna atmosfera

Answear.com

ANSWEAR.com to nowoczesny multibrandowy sklep odzieżowy oferujący on-line ubrania i akcesoria ponad 350 światowych marek. Zespół ekspertów w obszarze mody i e-commerce każdego dnia przyczynia się do wielu sukcesów w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, na których działa sklep. Jeśli lubisz wyzwania i nie obawiasz się wypłynąć z nami na szerokie wody, dołącz do zespołu marketingu!

Pracuj w firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (m.in. Gwiazdą Jakości Obsługi i Dobry Pracodawca).

Więcej informacji o naszej kulturze organizacyjnej i benefitach na stronie https://kariera.answear.com/

Przewiń do profilu firmy