Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik / Graficzka

Aquael Sp. z o.o.

Krasnowolska 50

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kreacja Key visuali na potrzeby kampanii reklamowych, w ścisłej współpracy z działem marketingu, którego będziesz częścią

  • Uczestnictwo w burzach kreatywnych i współtworzenie koncepcji komunikacji nowych produktów

  • Projektowanie opakowań

  • Projektowanie grafik do Internetu (social media, banery)

  • Tworzenie layoutów i skład katalogów produktowych

  • Przygotowanie materiałów do druku

  • Opracowanie materiałów promocyjnych (POS) i wizerunkowych

  • bieżące wsparcie graficzne innych działów firmy

  • Utrzymanie spójnej estetyki w wyżej wymienionych materiałach

  • Współtworzenie i realizacja harmonogramów projektów

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku grafika / graficzki i możesz się pochwalić interesującym portfolio – warunek konieczny

  • Znasz obsługę programów Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign - poziom zaawansowany

  • Masz otwartą głowę, potrafisz czerpać inspiracje z różnych źródeł, a na „burzach mózgów” zarzucisz nas pomysłami

  • Wiesz jak argumentować swoje decyzje projektowe

  • Jesteś „pixel perfect", ale wiesz też jak ważny jest deadline

  • Potrafisz pracować samodzielnie i dobrze organizujesz swoją pracę

  • Jesteś gotów pracować stacjonarnie w naszym biurze

Mile widziane

  • Miłość do zwierząt – w naszej Firmie z pasją tworzymy produkty dla zwierząt i ich opiekunów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Pracę w kreatywnym i zaangażowanym zespole, w którym liczy się człowiek i jego rozwój

  • Niezbędny sprzęt potrzebny do projektowania

  • Możliwość przyłączenia do grupowego ubezpieczenia

  • Możliwość przyłączenia do pakietu medycznego

  • Siatkówkę co tydzień

Jesteśmy polską firmą, która od 38 lat produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium oraz oczka wodnego. Należymy do ścisłego grona liderów w branży akwarystycznej i cieszymy się nieustającym zaufaniem Klientów. W naszym portfolio znajduje się marka Comfy i Amiplay z ofertą artykułów dla małych zwierząt domowych oraz marka akwarystyczna Diversa. Posiadamy własną sieć sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy AquaelZoo. Zatrudniamy ponad 600 osób w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy