Logo Pracuj.pl

Grafik/Graficzka

Agora S.A.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji graficznych oraz dbałość o copy,
  • kreacja i wykonanie grafik na potrzeby promocji i innych akcji w ramach kampanii do online’u (social media, bannery, mailingi, strona www),
  • przygotowanie materiałów do druku,
  • projektowanie i przygotowanie prezentacji,
  • praca nad zachowaniem spójnej estetyki w wyżej wymienionych materiałach.

Nasze wymagania

  • portfolio prac prezentujące wszechstronność i umiejętność koncepcyjnego myślenia, tworzenie kampanii oraz zmysł projektowania na wysokim poziomie zarówno w digitalu jak i w druku,
  • doświadczenie w pracy w środowisku Adobe (znajomość programów After Effects, Animate, Photoshop, Illustrator i InDesign),
  • rozumienie potrzeb biznesu i inicjatywa w proponowaniu rozwiązań,
  • samodzielność, sumienność oraz doskonała organizacja pracy,
  • kreatywność, zaangażowanie i elastyczność w podejściu do projektów, umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • doświadczenie w dziale marketingu/social media.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy,
  • pracę zdalną,
  • możliwość korzystania z biura w Warszawie z kawiarnią, stołówką, siłownią, sauną, basenem oraz parkingiem dla rowerów i stacją Veturilo,
  • przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę dostęp do pakietu benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna, linia wsparcia psychologicznego, przedpłacona karta płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieci, dodatkowe świadczenia socjalne, dodatkowe dni urlopu, zniżki na nasze produkty i usługi, do kina i teatru),
  • przy zatrudnieniu w oparciu o umowę cywilnoprawną (możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach pakietu medycznego oraz ubezpieczenia na życie, linia wsparcia psychologicznego, dostęp do karty Multisport, zniżki na książki, audiobooki, ebooki, prenumeraty naszych tytułów oraz do kina i teatru),
  • pracę w jednej z największych firm medialnych w Polsce.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Gazeta.pl to jeden z największych polskich portali internetowych, będący częścią Grupy Agora. Nasze serwisy – m.in. Sport.pl, eDziecko.pl, Plotek.pl, Next.Gazeta.pl, Moto.pl, Kobieta.Gazeta.pl oraz aplikacje mobilne należą do wiodących w swoich kategoriach tematycznych. Gazeta.pl to biznes stawiający na efektywność. Naszym czytelnikom dostarczamy aktualnych informacji o najważniejszych wydarzeniach w Polsce i na świecie, a naszym klientom oferujemy skuteczną reklamę opartą na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Dołącz do zespołu Gazeta.pl i pomóż nam tworzyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju!

Grafik/Graficzka, wielkopolskie