Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik kreatywny (Graphic Designer)

FracthonO firmie

  • Mogilska 43, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fracthon

Mogilska 43

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie projektów graficznych oraz koncepcji wizualnych związanych z kompleksową kreacją wizerunku

  • przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań on-line (m.in. mailingi, banery, newslettery, wprowadzenie aktualizacji na stronach internetowych (przez istniejący CMS strony)

  • przygotowywanie elementów graficznych dla restauracji: plakatów, ulotek, menu boarding itp. (modyfikacje istniejących projektów oraz tworzenie nowych rozwiązań)

  • wdrażanie zaprojektowanych elementów identyfikacji wizualnej

  • przygotowywanie prezentacji projektów, edytowanie już istniejących prezentacji

  • śledzenie i analiza istniejących światowych i krajowych trendów konsumenckich w branży gastronomicznej

  • przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP)

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnia doświadczenie w projektowaniu (poparte portfolio)

  • kreatywność i pasja do projektowania

  • perfekcjonizm

  • dobra znajomość programów (CorelDraw oraz Ilustrator, Photoshop)

  • doświadczenie w DTP (przygotowywanie plików do druku)

  • dobra organizacja pracy własnej

  • znajomość zasad typografii

  • samodzielność i terminowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania, zmysł estetyczny

Mile widziane

  • umiejętność projektowania stron internetowych

  • umiejętność animowania

  • umiejętność pracy w środowisku 3D

To oferujemy

  • komfortowe warunki pracy

  • ubezpieczenie zdrowotne

  • przyjazną atmosferę w pracy

Fracthon

Profesjonalni, merytoryczni, dynamiczni – to nas łączy.

Pracujemy z pasją, do każdego wyzwania podchodzimy indywidualnie.

Satysfakcja i zaufanie naszych Klientów są dla nas najważniejsze.

Jesteśmy liderami – odważnie podejmujemy nowe wyzwania.

Cenimy naszych pracowników, gdyż tylko praca zespołowa gwarantuje pełny sukces.

Więcej o nas na stronach internetowych:

www.fracthon.com

www.jesionova.pl

www.browarkleparz.pl

www.meatingpoint.pl

Przewiń do profilu firmy

Planujemy powiększyć nasz zespół o grafika, który ma podobny do naszego zmysł estetyczny, jest perfekcjonistą z doświadczeniem dla którego linia jest równa i kreska prosta.

Jeżeli czujesz że, w kwestii komunikacji wizualnej nadajemy na tych samych falach prześlij CV. Liczymy na długoterminową współpracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i portfolio.