Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik/ Graphic Designer SoMe z językiem niemieckim

haar-shop.ch AGO firmie

7 0008 200 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie grafik, obróbka zdjęć i krótkich video pod kanały SoMe: Instagram, Facebook, TikTok,

  • Przygotowanie kampanii mailingowych, bannerów reklamowych, projektów stron internetowych,

  • Czuwanie nad spójnością przygotowywanych projektów z zasadami identyfikacji wizualnej poszczególnych marek,

  • Realizowanie projektow w obszarach: SoMe,

  • Aktualizacja graficzna strony internetowej,

  • Wsparcie działu marketingu.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie,

  • Znajomość mediów społecznościowych, aktywne korzystanie z kanałów SoMe, takich jak Instagram, Facebook i Tiktok,

  • Bardzo dobra znajomość programu Photoshop do obróbki obrazu, w tym animacji wideo i kadrowania dla odpowiednich kanałów SoMe,

  • Znajomość technik i narzędzi promocji online,

  • Dostępny atrakcyjny profil na Instagramie (prosze dolaczyc do portfolio)

  • Doświadczenie udokumentowane zrealizowanymi projektami,

  • Zamiłowanie do branży kosmetycznej oraz wysokie poczucie estetyki.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę z młodym zmotywowanym zespołem, w miłej międzynarodowej atmosferze,

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,

  • Elastyczny czas pracy, praca w pełni zdalna, wykonywana z dowolnego miejsca na świecie, w którym masz dostęp do łącza internetowego.

O nas

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się sklepów internetowych w Szwajcarii. Naszym celem jest stanie się numerem 1 w swojej kategorii. Jeśli kochasz branżę kosmetyczną i chcesz połączyć pasję z pracą, dołącz do nas.

www.haar-shop.ch

Jesteś...

• Mlody i kreatywny?

• Intersesujezs się urodą, makijażem, stylizacją włosów i najnowszymi trendami mody?

• Portale Spolecznosciowe nie sa CI obce ?

Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu!