Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik - Graphic Designer

MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe InDesign

  • Adobe Illustrator

  • Adobe Photoshop

Mile widziane

  • Adobe After Effects

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie materiałów (BTL) zgodnie z identyfikacją wizualną marki,

  • Aktualizacja istniejących materiałów marketingowych (m.in. ulotek, plakatów, dokumentów),

  • Przygotowywanie projektów oraz materiałów promocyjnych do druku,

  • Wsparcie w przygotowywaniu prezentacji i dokumentacji ofertowej.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie (1-2 lata) w podobnej roli w dziale marketingu lub w biurze graficznym,

  • Bardzo dobra znajomość programów graficznych (Adobe inDesign, Adobe Illustrator i Adobe Photoshop),

  • Kreatywność, nieszablonowe myślenie i zmysł estetyki,

  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość technik przygotowania różnych materiałów do druku,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego działania przy zachowaniu wysokiej jakości i staranności,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość podstaw animacji (After Effects) będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia,

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, program Multisport),

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

MAK Ubezpieczenia Sp. z o.o.

GRUPA MAK to ponad 15 lat doświadczenia i ugruntowana pozycja na polskim rynku.

Na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce mamy ugruntowaną opinię podmiotu specjalizującego się w obsłudze Klientów biznesowych świadczącego usługi w tym zakresie w sposób profesjonalny, innowacyjny i godny zaufania. Skutkuje to wysokim poziomem specjalizacji merytorycznej, technologicznej i operacyjnej. W tym obszarze działalności jesteśmy wszechstronni – posiadamy doświadczenie w obsłudze ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych i osobowych. Intensywnie inwestujemy w kadry oraz w rozwój technologiczny. Należymy do pierwszej trójki największych pośredników ubezpieczeniowych w Polsce i jesteśmy największą firmą w branży z polskim rodowodem.

Więcej o nas na stronie:

www.makubezpieczenia.pl

Przewiń do profilu firmy