Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik i web designer

Rutkowski Development Sp. J.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

W zakresie poligrafii m.in.:

• wielki format – banery, billboardy, siatki, obrandowania inwestycji, szyldy, znakowania biur sprzedaży i inne

• akcydensy – wizytówki, katalogi, ulotki, papier firmowy, karty mieszkań, prezentacje drukowane, kalendarze, zaproszenia i inne

• materiały targowe i gadżety – rollupy, obrandowanie stoisk, długopisy, balony, standy, plakaty, prasówki, telebimy i inne

• sprawdzanie poprawności przygotowania materiałów zgodnie ze specyfikacją i techniką reprodukcji

• projekty oklejania aut, autobusów i inne

W zakresie materiałów online m.in.:

• analiza, projektowanie oraz wdrażanie serwisów, stron internetowych oraz landing pages wraz nadzorem nad ich prawidłowym funkcjonowaniem, wprowadzaniem zmian oraz naprawianiem błędów, w tym zarządzanie stroną i kontakt z podwykonawcami (np. firmą zajmującą się̨ CRM), a w szczególności: - aktualizowanie CMS i poszczególnych komponentów strony - wprowadzanie i edytowanie danych na www - dodawanie kart mieszkań́ i rzutów mieszkań́ do strony www.rutkowskidevelopment.pl - dodawanie podstron, a w szczególności podstron inwestycji razem z połączeniem danych z CRM i stroną www.rutkowskidevelopment.pl oraz dodawanie wyszukiwarki obrazowej mieszkań́ poprzez plugin - poprawianie i edycja wszystkich błędów lub niezgodności na www - prace optymalizacyjne oraz wdrażanie nowych rozwiązań́ usprawniających działanie www - nadawanie praw administracyjnych innym użytkownikom

• bannery internetowe w formie statycznej i animowanej (HTML 5)

• prezentacje multimedialne i proste animacje infograficzne

• montowanie materiałów wideo z surowego materiału dostarczonego przez klienta

• grafiki do social media (Facebook, Instagram itp.)

• mailingi

• stopki HTML

W zakresie wizerunku marki i kreacji m.in.:

• projektowanie Key Visual’s (KV) kampanii reklamowych oraz PR'owych

• dbanie o spójność wizerunkową marki głównej oraz osiedli

• projektowanie nowych znaków identyfikacji osiedli (logo, kolorystyka, KV) oraz kreowanie ich wizerunku zarówno na materiałach drukowanych, jak i multimedialnych (w tym online)

• współpraca z działem nad strategią marketingową i PR'ową firmy

Nasze wymagania

  • zmysł estetyczny, niebanalne pomysły, rozwiązania graficzne i wizualne

  • znajomość programów projektowych między innymi, Photoshop i Ilustrator, środowiska Ms Office

  • kreatywność, komunikatywność, asertywność, umiejętność pracy zespołowej, dokładność, systematyczność i skrupulatność

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy udokumentowane w portfolio

Mile widziane

  • wykształcenie w kierunku grafiki komputerowej, architektury, architektury wnętrz lub krajobrazu

  • znajomość materiałów i technik druku

To oferujemy

  • dowolną formę współpracy: umowę o pracę, umowę o współpracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • innowacyjne i ambitne projekty

  • kartę Multisport współfinansowaną przez Pracodawcę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Od 30 lat konsekwentnie budujemy naszą pozycję polskiego lidera rynku nieruchomości. Dynamicznie rozwijamy się, odważnie wyznaczamy nowe standardy, szybko i elastycznie powiększając obszar naszych działań. Jako firma rodzinna jesteśmy przyjaźni Pracownikom, mamy świadomość, że są najważniejszym kapitałem naszej firmy, dlatego tworzymy oparte na wartościach środowisko pracy, w którym ambitni

i wyjątkowi ludzie mogą rozwijać się, realizować swój potencjał i osiągać sukcesy. Inwestujemy w rozwój firmy oraz naszych Pracowników i stawiamy na długotrwałą współpracę. Nasz Zespół to profesjonaliści utożsamiający się z ideą bycia najlepszym, budujemy partnerskie relacje, dążymy do ciągłego doskonalenia, poszukujemy kreatywnych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy