Informujemy, że: 1. Administratorem danych osobowych jest Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, z siedzibą w Katowicach, 2. 40-007, ul. Bankowa 8; e-mail: [email protected] 3. Kontakt e-mail do Inspektora Ochrony Danych WSZOP: [email protected] 4. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji kandydatów do pracy na stanowisko Grafik. 5. Przetwarzanie danych osobowych ma związek prawnie uzasadnionym interesem Administratora oraz ma związek z realizacją obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c; f ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.-RODO). Dane osobowe są przetwarzane w oparciu o przepisy kodeksu pracy, w szczególności art. 221 kp, art. 2981 kp lub innych aktów prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) są przetwarzane wyłącznie na podstawie dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO). 6. Dane osobowe są przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji, a następnie są trwale usuwane, chyba że kandydat do pracy zgłosi wolę uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach organizowanych przez WSZOP. 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania. 8. Ma Pan/i prawo wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzaniu lub prawo wycofania zgody na ww. przetwarzanie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgoda osoby, której dane dotyczą może być w każdym czasie wycofana, poprzez wysłanie zgłoszenia na adres [email protected] 9. Ma Pan/i prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli dane przetwarzane są niezgodnie z prawem. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych do realizacji niniejszej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a Ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany/a o przysługującym mi prawie związanym z ochroną moich danych osobowych.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik

WSZOP KATOWICEO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 05 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i realizacja koncepcji graficznych (foldery banery, slajdery) zgodnych ze strategią marketingową Uczelni

  • obróbka zdjęć do folderów

  • przygotowywanie prezentacji multimedialnych

  • współpraca w tworzeniu kampanii reklamowych w internecie

  • współpraca ze specjalistą ds. social media oraz redaktorem strony www

  • współorganizacja wydarzeń na Uczelni

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku z zakresu grafiki komputerowej i marketingu

  • bardzo dobra znajomość programów graficznych Adobe (Ilustrator, Photoshop)

  • umiejętność projektowania grafiki (rysunki, plakaty, slajdery) oraz przygotowanie do druku plików graficznych

  • dbałość o szczegóły i twórcze podejście oraz dobra organizacja pracy

  • znajomość trendów reklamowych i marketingowych

  • sprawność w działaniu i kreatywne myślenie

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office 365

Mile widziane

  • doświadczenie z zakresu realizacji kampanii płatnych w social media

  • doświadczenie w przygotowywaniu podcastów

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

  • dobre warunki pracy

  • szkolenia zawodowe, dofinansowania do studiów podyplomowych i kursów

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, pakiet MultiSport)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Multisport