Oferta pracy

Grafik

Jotan Sp.J.O firmie

Jotan Sp.J.

Strzelców Bytomskich 49

Katowice

Firma poligraficzno-wydawnicza z Katowic poszukuje kandydatów na stanowisko grafika. Od ponad 20 lat jesteśmy wiodącym na rynku producentem kalendarzy reklamowych. Posiadamy własną drukarnie offsetową i cyfrową.

Grafik

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie poprawności materiałów graficznych
  • Przygotowywanie materiałów źródłowych do druku
  • Projektowanie i tworzenie materiałów graficznych
  • Korekta kolorystyczna

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w przygotowaniu zdjęć do druku offsetowego
  • Wymagana biegła znajomość programów Photoshop, InDesign, Illustrator
  • Doświadczenia w składzie publikacji i znajomość zagadnień DTP
  • Zaangażowania oraz nastawienia na realizację wyznaczonych celów
  • Mile widziane doświadczenie jako operator druku cyfrowego

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Miłą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym
  • Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy