Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Komputerowy

Diagnosis S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów graficznych (projekty opakowań, materiały marketingowe, materiały do mediów społecznościowych oraz e-commerce)

  • Przygotowywanie projektów do druku, kontakt z drukarniami,

  • Opracowywanie i realizacja koncepcji zgodnych ze strategią marketingową firmy,

  • Aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów odpowiadających potrzebom firmy,

  • Współpraca z pracownikami różnych działów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość programów:

  • Adobe Illustrator

  • Adobe Photoshop

  • Adobe InDesign

  • dodatkowym atutem będzie znajomość: CorelDRAW, Adobe After Effects oraz Adobe Dimension

  • Umiejętność przygotowania do druku plików graficznych,

  • Wysoka organizacja pracy,

  • Dbałości o szczegóły, kreatywności i twórczego podejścia do pracy,

  • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Znajomość trendów reklamowych i marketingowych,

  • Wyczucie estetyczne oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Gotowość do rozwiązania zadania rekrutacyjnego.

  • Praca stacjonarna w biurze Firmy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do karnetów sportowych oraz pakietu Zdrowie

Firma DIAGNOSIS S.A. jest producentem testów diagnostycznych OTC, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz wyłącznym dystrybutorem produktów marki Equalan Pharma Europe na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy