Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Grafik Komputerowy

CHESPA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opolska 10

Chorula (pow. krapkowicki)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Illustrator

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie poprawności nadesłanych materiałów

  • przygotowanie pliku graficznego zgodnie ze specyfikacją techniczną

  • przygotowanie pliku graficznego zgodnie z zamówieniem klienta

  • kontrola wykonanej pracy

  • rejestrowanie wykonanych czynności graficznych

Nasze wymagania

  • znajomość oprogramowania graficznego Adobe Illustrator

  • umiejetność pracy w zespole

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego

  • znajomość Adobe Photoshop, Art Pro, inne programy graficzne

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • kartę medyczną

  • dofinansowane posiłki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • pakiet socjalny

Świadczymy usługi przygotowania do druku grafiki opakowaniowej oraz zarządzania/nadzorowania procesu - od pomysłu do wydruku; naszymi klientami są duże przedsiębiorstwa z branży FMCG

Przewiń do profilu firmy